​GARAZHI PËRFSHIHET NGA FLAKA, LËNDOHET NJË FEMËR

162

Një femër ka raportuar se kulmi i garazhës është përfshirë nga zjarri dhe deri sa është munduar të intervenoj ka pësuar lëndime në duar dhe kokë për çka ka marrë tretman mjekësor.

Rasti ka ndodhur dje në Gjakovë. Nga njësiti i zjarrfikësve është lokalizuar zjarri. Rasti është duke u hetuar.