DYSHOHET SE E GODITI ME SHKOP DRURI NJË PERSON, ARRESTOHET

85

Një person ka pranuar tretman mjekësor në Kaçanik, nga lëndimet që ka pësuar si pasojë e goditjes nga një shkop druri, transmeton Telegrafi.

Policia ka njoftuar se ka arrestuar të dyshuarin mashkull.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që kishte sulmuar me një shkop druri viktimën mashkull kosovar. I dyshuari dhe viktima kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.