HARADINAJ: ATDHEDASHURIA BËHET ME PUNË E JO ME FJALË

84

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj përmes profilit të tij në Facebook, ka postuar një thënie të Sami Frashërit

“Atdhetaria dhe humanizmi bëhet me punë e jo me fjalë; kush tregohet i tillë me fjalë, është një mashtrues”, thuhet në postimin e tij.